ישנם כיום שני סוגים נפרדים זוהי השיטה הנפוצה והוותיקה ביותר לצריכת קנאביס. ההתקדמות של טכנולוגיית אידוי מציעה למעשנים שיטה חלופית עם פחות בעיות בריאותיות. אנשי מקצוע בתחום הרפואה מסכימים ששיטות נטולות עשן מציבות פחות סיכון ומועדפות רפואית.

ניתן לעשן פרחי הקנאביס באמצעות גליליות (סיגריות) מוכנות של תפרחות או תפרחות גרוסות שניתן למלא בגלילית ריקה (קונוס) ייעודי. זוהי הדרך המהירה והיעילה ביותר בה החומרים הפעילים נספגים למערכת הדם דרך הראות.

  • תחילת ההשפעה מהירה מאוד עד מיידית.

  • משך ההשפעה קצרה יחסית 2-4 שעות.

מעבר לנזקי העישון השיטה אינה מתאימה למי שאינו מסוגל או רוצה לעשן מפאת מצבו הרפואי או גילו. לא מומלץ לערבב קנאביס עם טבק רגיל מאחר וכך נפגעת יעילות הטיפול. תהליך הגריסה של התפרחות בחברת "בזלת" הינו ייחודי.

אחד הפקטורים החשובים בהרכבי הקנאביס הינו ההדירות (הקונסיסטנטיות) – יכולת לחזור על אותו הרכב מדויק של חומרים פעילים פעם אחר פעם בכל אצוות יצור ובמשך שנים.

פרחי הקנאביס הגדלים בחממות נבדלים לרוב אחד מהשני בריכוזי החומרים הפעילים. הריכוז מושפע מכמות האור, הלחות, הרכב הקרקע ועוד. לפי מחקרים אחרונים נמצא שאפילו על אותו צמח יתכנו שינויים של עד 40% בריכוזי הקנבינואידים. מכאן ברור שכל תפרחת שונה מהשנייה ורק בתהליך הגריסה וערבוב ניתן להגיע לדיוק ואמינות.

בבזלת הצלחנו להגיע לתוצאה הרצויה תוך שמירה על איכות התוצר: גודל חלקיקים, ניקיון רב של הפרח הנגרס ללא זרעים וגבעולים והחשוב ביותר, הרכב החומרים הפעילים (הקנבינואידים והטרפנים). האריזה מכילה כמויות של 0.5 גר' חומר גרוס בגלילית מוכנה ומגולגלת עם פילטר ארוך.

ניתן לרכוש דרך מוקד השירות גליליות ריקות העשויות מניר אורגני למילוי עצמי או גליליות מוכנות מראש ללא חומרי בערה מזיקים.

חזרה לעמוד הבית