המדע כבר בפנים

השימוש בשמן הקנאביס הפך לפופולרי במספר התוויות רפואיות.   למעשה, הנתונים מלמדים כי יותר ויותר בוחרים להפסיק את השימוש בתרופות נוגדות חרדה, תרופות לשיכוך כאב כרוני או בכדורי שינה ועוברים לשימוש בשמן הקנאביס.
יתרונותיו ברורים, הוא פועל לשעות רבות יותר, הדיר ומדויק, ומתאים יותר לשמירה על רצף טיפולי.

שמן הקנאביס, המיועד לצריכה תת-לשונית מופק בתהליך הכולל מיצוי של הצמח ושפעול של החומרים הפעילים. זהו תהליך מבוקר המאפשר לדייק את רמות החומרים הפעילים. יחד עם היתרונות הברורים של המנעות מעישון, דיוק בהרכב ומינון החומרים הפעילים הופכים את השמנים כמתאימים יותר לטיפול רפואי, בהשוואה למוצרי השאיפה. 

קצת בהרחבה… בתהליך המיצוי מאבד שמן הקנאביס חלק מהרכיבים הפעילים בו, בעוד ההרכב ומינון הקנבנינואידים נשמר, הרכב ומינון הטרפנים, אשר הינם חומרים נדיפים, נפגע.
על כן, אפקט הפמליה בשמנים חסר. הבשורה הגדולה הינה כי באמצעות טכנולוגיות TOP החדשה שפיתחנו בבזלת,  ניתן להעשיר את השמנים בטרפנים חסרים ולהשיב לשמן את ההשפעה השלמה הרצויה. שאלת המפתח הינה כמובן מהם ההטרפנים המתאימים להוספה? זאת למדנו בבזלת במחקר מקיף בשנים האחרונות. למדנו לזהות את התכונות הטיפוליות של הטרפנים השונים ולזהות את קומבינציות הטרפנים שתספקנה את ההשפעה הטיפולית הרצויה.

חשוב להדגיש כי לשמנים המועשרים יתרון ברור על התפרחות. נכון הוא כי התפרחות עשירות בטרפנים, אולם הרכב הטרפנים בתפרחות הוא האופטימלי לצמח עצמו. באמצעות טכנולוגית TOP אנו מעשירים את השמנים בהרכב הטרפנים הטוב ביותר לצרכינו אנו.

שמני קנאביס מהדור החדש בטכנולוגית TOP מדויקים ומותאמים לטיפול בבעיות רפואיות ומאפשרים דיוק של שמן בשילוב יתרונות שעד כה היו אפשריים רק במוצרי השאיפה שונים ולאוכלוסיות יעד שונות – ילדים, מבוגרים ונשים.

למה לבחור שמן מועשר טרפנים

סיבה #1

כחלק מתהליך מיצוי שמן קנאביס חל נידוף משמעותי של טרפנים, ביניהם אותם הטרפנים שקובעים את אופי הזן: אינדיקה או סאטיבה. בשמנים מועשרים בטרפנים יש את האפשרות לדייק את האופי כשמן אינדיקה או סאטיבה ע"י הוספת הטרפנים המתאימים.

סיבה #2

טרפנים ידועים בסגולותיהם הרפואיות כגון: שיכוך כאבים, נוגדי דלקת, טיפול בהתכווצויות שרירים, הרגעה, הגברת עירנות ומיקוד, שיפור שינה ועוד... העשרה ממוקדת בטרפנים יכולה לתת טיפול ממוקד ויעיל יותר לבעיות רפואיות וגם התאמה אופטימלית לפי מגדר (גברים/נשים) או גיל (ילדים מול מבוגרים).

סיבה #3

ניסוייים בתרביות רקמה הדגימו שתוספת של טרפנים מגבירה באופן משמעותי את הפעילות של ה- THC בקולטן CB1 המשמעות, בנוכחות טרפן, נדרש פחות THC כדי לקבל את אותה התגובה הפיזיולוגית

סיבה #4

הטרפנים הם הקובעים בצמח את הטעם והריח. העשרה בטרפנים מייצרת שמן עם טעם וריח משופרים. אכן מטופלים מדווחים על שיפור משמעותי בטעם השמנים מועשרי הטרפנים

סיבה #5

בתהליך מיצוי ישנו שלב של חימום השמן (דה-קרבוקסילציה – תהליך בו הופכת מולקולות CBDA/THCA לצורתם הפעילה CBD/THC). בשלב זה מתנדפים טרפנים באופן משמעותי, פעולה הגורמת לאובדן אפקט הפמליה. העשרה חכמה בטרפנים תפתור את הבעיה ואף תעצים ותשפר את הטיפול

פתח צ'אט
צריכים עזרה?
היי כאן צוות בזלת,
נשמח לעזור לכם בוואטסאפ.