חזון, ערכים ואמנת שירות

חזון בזלת פארמה

הערכים של בזלת

ערכיה של בזלת מהווים את המהות של בזלת כיום ובעתיד.
הם מאפשרים לנו את הכיוון, הנחיה והמיקוד מתוך הערכה לאנשים, למורשת וליצירתיות של כולנו.

חדשנות

המקצוענות, המצוינות והידע של עולם הקנביס הרפואי מאפשרים לבזלת להיות החברה המובילה בארץ ובעולם. החתירה למצוינות והתקדמות נגד הזרם הינם ליבה הפועם של בזלת.

יושרה וחמלה

הערכים המובילים של חברתנו מייצגים שרשרת של תהליכים אשר בסופם עומדים יושרה, כבוד הדדי וחמלה.

אחריות חברתית

בזלת תשאף להיות חלק מהקהילה ותקבל עליה אחריות חברתית.

שירות

בזלת תעשה הכל על מנת לתת למטופליה את השרות הטוב ביותר בכל עת ובהיענות מרבית לצרכיהם הספציפיים. בזלת תנהג במטופליה, עובדיה ונותני השירות שלה על פי ערכיה.

תרבות

בזלת מחויבת לתרבות ארגונית ולערכי אמת.

אמנת שירות בזלת פארמה

אמנת השירות של בזלת

אנו, הנהלת קבוצת בזלת ועובדיה, מאמינים כי בהיותנו מובילי דרך, מחובתנו לחתור תמיד להבטחת שביעות רצון לקוחותינו.

שירות הלקוח הוא בליבת העשייה שלנו, ובכדי להגביר את המחויבות שלנו ללקוחותינו ואת אמונם בנו, אנו מגישים אמנת שירות זו כבסיס ערכי לפעילותנו.

אנו מתחייבים לפעול בהתאם לערכים אלה:

הגינות

להעניק לכל אחת ואחד מלקוחותינו יחס ראוי, שוויוני וצודק. יושרה ואמינות הינם ערכי ברזל המנחים את פעילותנו.

שקיפות, זמינות ונגישות

להעביר ללקוחותינו את כל המידע הרלוונטי והעדכני אודות מוצרי החברה ושירותיה. פעילותנו והמידע אודותיה מונגשים במגוון ערוצים וזמינים לרווחת לקוחותינו. נעשה כל מאמץ להמשיך ולהעניק שירות זמין, שקוף ואדיב.

כבוד ואמפתיה

לפעול מתוך רגישות ואמפתיה לצרכי לקוחותינו ובני משפחותיהם, תוך הקפדה על דיסקרטיות ושמירה על פרטיותם. סובלנות, הקשבה והתחשבות מנחות את תודעת השירות שלנו.

מקצועיות

זכות היא לנו לייעץ, להקשיב, להדריך ולהיות זמינים ומקצוענים עבור לקוחותינו. בשורותינו אנשי מקצוע מומחים בתחומם ואנו מתחייבים להמשיך ולהשקיע בהכשרתם ובשמירתם מעודכנים, תוך עידוד למצוינות וחתירה למקצוענות.

איכות, אחריות ובטיחות

חברתנו מטמיעה תשתיות מתקדמות ונהלים קפדניים. מפעלנו, פעילותנו ומוצרינו מבוקרים באופן שוטף, תוך חתירה מתמדת לעמידה בתקני משרד הבריאות ובתקני איכות בינלאומיים.

יעילות ומהירות

אנו מחויבים לייעול ולהאצת תהליכים ולשיפור מתמיד ברמת השירות. זאת תוך הכרה בחיוניות השירות והמוצרים אותם אנו מספקים לבריאות ולאיכות חיי לקוחותינו. אנו מתחייבים, כל עובד בתחומו, לעשות את המרב והמיטב להגשמת מטרות אלה הלכה למעשה.

פתח צ'אט
צריכים עזרה?
היי כאן צוות בזלת,
נשמח לעזור לכם בוואטסאפ.