המלצות של לקוחותינו

בזמנים כאלה אני גאה שאני לקוחה שלכם

יש אנשים מאחורי החברה שלכם שיש להם לב ענק ואני באמת אשמח שתעבירי תודה ענקית ממני!
בזמנים כאלה אני גאה שאני לקוחה שלכם לא רק בשמן גם בתפרחת ואמשיך להיות שגרירה שלכם בכל רגע במיוחד שעמדתם למעני בתקופה כל כך קשה,
אני באמת לא רגילה לבקש דברים אבל לצערי המצב וכל הטווח שעברתי הביא אותי לזה ואתם באהבה ענקית נתתם אז באמת באמת תודה תודה תודה ❤️

בת -אל (תקופת מלחמת חרבות ברזל)

שמחה ותקשורתית כמו שלא הייתה מעולם

מאז שעברנו לשמן SPECIAL C יעל חווה חיים יותר מאושרים. היא שמחה ותקשורתית כמו שלא הייתה מעולם. היא עשתה קפיצה אדירה. התגובות הטובות מגיעות מכל כיוון – המורים בבית ספר והמדריכים בעמותה מספרים שהשינוי אדיר. קיבלתי ילדה חדשה, פורחת ושמחה יותר.

לירון, אמא של יעל (9), חולון.

“מרגישה שקיבלתי את החיים במתנה”

אני חייבת לשתף אתכם בחוויה שלי עם שמן של חברת בזלת. אני מטופלת כבר 4 שנים, מעשנת המון בתדירות גבוהה. לפני 4 שנים משכתי בפעם הראשונה בקבוק שמן ביקאן של בזלת T20C4. אני כבר ארבעה ימים לא כאובה בכלל. רגועה מאוד, החרדות נעלמו ולא מרגישה אפילו את הצורך לעשן. חשוב לציין שאני מטופלת ברישיון 4 שנים, אך מעשנת כבר 20 שנה. בחלומות הכי טובים שלי לא האמנתי שהשמן יגמול אותי מהבקבוק הארור שהייתי צמודה אליו. מרגישה שקיבלתי את החיים במתנה. אפילו הילדים שלי מרגישים בשינוי (הבת הגדולה שלי בת 11). ממליצה מאוד לנסות. חבל לשול אם יש אפילו סיכוי ולו הקטן ביותר שזה יעזור. בריאות לכולם!

קרן, אילת.

“בריאות ושפיות של גוף ונפש”

כך הייתי מסכמת את חוויית חיי במשפט אחד אחרי שגיליתי את השמן BCANN T10C10 של בזלת. אני בעיקר מעשנת ובהתחלה לא רציתי בכלל לנסות שמן עד שחבר שכנע אותי קניתי ובאותו ערב לקחתי 3 או 5 טיפות וקסם… ישנתי, ברצף! לא ידעתי בכלל שיש אפשרות כזאת! סתם ככה, לישון טוב, בלי נוקטורנו, קלונקס וכו’, בלי צרבת חיים בבוקר, בלי עייפות מתמשכת וברכיים כבדות, עם חלומות, עם תחושת השינה (ולא הרדמה כמו לניתוח) שמתלווה לשינה בריאה עם שלוות נפש עם הרבה יותר אנרגיות ליום חדש. השמן התגלה כברכה של ממש עבורי ועבור הציבור הרחב שצריך אותי בקו הבריאות הנפשית והפיזית לפני ובזמן וסת. הרבה פחות אופטלגין, הרבה יותר שינה ומנוחה. אז אמנם כואב – אבל פחות! בקיצור… תודה על פיתוח שהעניק לי אפשרות לחיות! לחיות מאוזן יותר, שלוו יותר, פרודוקטיבי יותר, טוב יותר, לחיות כמו ילד אמיתי. לעבוד, לחקור ולחרוד פחות. על זה נאמר: כל המציל נפש אחת… ישר כוח!

אושר, קרית גת

ניחוחות ברצלונה ואמסטרדם האהובות

היום פתחתי שקית של אגאט, זן אינדיקה, גידול אינדור, יבוא של בזלת. השקית הכילה פרח אחד גדול במיוחד ששקל 4:20 גרם! פרח מרשים נוסף שקל 1.8 גרם. הפרחים דחוסים, יבשים במידה הנכונה, לא משעל. טרימינג טוב, ריח של ברצלונה ואמסטרדם האהובות. מבחינת הריח, הטרימינג, היבוש והיופי של הפרחים – האגאט מוביל לבינתיים בגדול. ההשפעה נעימה.

שלומי, מודיעין

כל השמנים שניסיתי בעבר הרדימו אותי ולא עזרו לכאב

אחרי אינספור ניסיונות ואכזבות אני משתמשת כבר שבוע בשמן של בזלת BCANN T1C20. תודה לאל יש הטבה בכאבים. לא האמנתי. כל השמנים שניסיתי בעבר הרדימו אותי ולא עזרו לכאב. תמיד חזרתי לעישון. כל הזמן השתעלתי. השבוע הרגשתי הקלה מטורפת. תודה רבה לגל שהמליצה – זה בזכותך!

דבורה, ירושלים

זה פשוט קסם!

קיבלתי היום את השמן (פמיקאן), והתחלתי להשתמש בו. לפעמים לא מבינים כמה משהו עוזר לך בחיים עד שהוא חסר. ידעתי ש-CBD מאוד מאזן אותי אבל כבר כמעט 3 שנים שאני לא מכירה את עצמי בלי. בימים האחרונים הרגשתי את זה. זה פשוט קסם! תודה!

רוני, עפולה
פתח צ'אט
צריכים עזרה?
היי כאן צוות בזלת,
נשמח לעזור לכם בוואטסאפ.