בית » אודות בזלת

בזלת פארמה קנאביס רפואי

בזלת גרופ – קבוצת בזלת הינה הקבוצה הגדולה ביותר בישראל העוסקת בקנאביס רפואי ומשרתת אלפי מטופלי קנאביס רפואי מדי חודש.

בזלת מעבדת את פרחי הקנאביס הנאספים מחוות גידול מורשות ומייצרת מהם מגוון מוצרים רחב ביותר באיכות גבוהה ובהתאם לתקני ה GMP המאושרים ע"י משרד הבריאות.

הניסיון הרב בתהליכי היצור שנצבר במשך שנות פעילות החברה, מחלקת המחקר והפיתוח, המשוב האיכותי מאלפי מטופלים על המוצרים, הכוונה וליווי מטופלים, שיטות ההפצה וההזמנות – כל אלו יחדיו מאפשרים לבזלת להוביל את תעשיית הקנאביס בישראל.

מדעני הקבוצה מפתחים מוצרים, שיטות וטכנולוגיות חדשות בתחומים שונים, המתבטאים במוצרים חדישים בהרכבם, צורות מתן מתקדמות ויעילות יותר והתאמת הטיפול לקבוצות אוכלוסייה עם אפיון ספציפי, כגון: ילדים, נשים או חולים גריאטריים.

לאתר החברה

בזלת תעשיות קנאביס

בזלת פארמה צמחי מרפא – החברה עוסקת בהפצת מוצרי הקנאביס כבית מסחר ומובילה את המוצרים לבתי המרקחת ולאלפי מטופלים עד הבית מדי חודש, תוך הפעלת צי רכבים העומדים בכל תקני Good Distribution Practice) GDP) בישראל .

בזלת פארמה מתמחה מזה שנים בהדרכת מטופלים לשימוש מיטבי במוצרי קנאביס ומלווה אותם לאורך כל הדרך עד למציאת ההרכב המועיל ביותר למצבם הרפואי. המדריכים והיועצים של בזלת הינם אנשי מקצוע בתחום הרוקחות ורפואת צמחים, ונמצאים בקשר ישיר ורציף עם מאות מטופלים חדשים וותיקים מדי חודש, באמצעות מרכזי הדרכה בפריסה ארצית ומוקד יעוץ טלפוני המופעל מדי יום.

בזלת עוסקת כל העת במתן שירות מיטבי על מנת לספק את צרכי המטופלים. בזלת מפעילה גם מרכז הזמנות חדיש ובו עשרות עובדים מקצועיים.

קבוצת בזלת

בזלת נחושתן – החברה מפעילה מפעל יצור חדשני המסוגל לספק צריכה למעל 100,000 מטופלים.

למפעל הוענק תקן Good Manufacturing Practice) GMP) ליצור קנאביס בהתאם לתקני משרד הבריאות. במפעל החדיש נבנה מתקן חדשני וייחודי למיצוי שמני קנאביס העומדים באיכויות גבוהות ברמה עולמית.

הטכנולוגיות והידע של בזלת חברו יחד כדי לשפר ולשכלל את תהליכי היצור על מנת לפתח מוצרים בעלי הדירות בתכולתם, וחדשנות בצורות המתן וספיגתם בגוף.

בזלת טכנולוגיות

בזלת טכנולוגיות – החברה מפעילה חממה טכנולוגית אשר מפתחת מוצרים חדשים וטכנולוגיות מתקדמות בהתבסס על הידע הרב והניסיון המצטבר של בזלת.

בזלת מובילה ניסויים קליניים במרכזים רפואיים שונים ולחברה מספר רב של בקשות פטנטים בשלבי רישום שונים.

לאתר החברה
חזרה לעמוד הבית