אודות קבוצת בזלת

Bazelet logo

מובילה עולמית בחדשנות והתאמה אישית של הטיפול בקנאביס רפואי

קבוצת בזלת (‘בזלת גרופ’), מהגופים המובילים את המחקר והפיתוח של מוצרי קנאביס רפואי בעולם היא יצרנית הקנאביס הגדולה בישראל. מתוך דאגה לבריאות המטופלים במוצריה ומחויבות לשיפור איכות החיים שלהם, בזלת שמה בפעילותה דגש על הפיכת הקנאביס למוצר רפואי מדויק ועל התאמתו האישית למטופל.

 

לאורך למעלה מעשור פעילותה, צברה בזלת מוניטין כפורצת דרך בפיתוח וייצור של מוצרים חדשניים ומדויקים, במגוון תצורות והרכבים ייחודיים לאוכלוסיות ומטרות טיפול ספציפיות. במוצריה מיישמת הקבוצה למעלה מ-50 בקשות פטנט שרשמה. כל מוצרי קבוצת בזלת מפותחים בהשתתפות חוקרים וצוותים רפואיים מתחומי הרפואה, הפרמצבטיקה, הכימיה, הביולוגיה וההרבליזם הקליני.

באמצעות חברות הקבוצה ושותפותיה, קבוצת בזלת נוגעת בצמח הקנאביס החל משלבי ההנבטה והגידול הראשוניים ועד למוצרי קנאביס מתקדמים, ומבטיחה איכות ובטיחות ללא פשרות. מפעליה של החברה פועלים תחת תקן IMC-GMP ממשרד הבריאות הישראלי, ותחת תקן EU-GMP ממשרד הבריאות הפולני, ומייצרים בסטנדרטים מחמירים כבר למעלה מעשור קנאביס רפואי עבור מותגי החברה ועבור חוות וחברות חברות קנאביס רבות. 

Bazelet logo

הדרכה וליווי רוקחי ללא עלות

קנאביס רפואי הוא שם כולל למגוון רחב מאוד של זנים ומוצרים בעלי השפעות שונות. התאמה אישית חיונית למיצוי מלוא הפוטנציאל הגלום בו בדרך להשגת יעילות טיפולית ושיפור באיכות החיים.

 

לאורך העשור האחרון בזלת פארמה הדריכה וליוותה עשרות אלפי מטופלים. הידע והניסיון הקליני והמדעי שצברה וצוברת בזלת מדי יום מאפשר לה להעניק למטופלים ידע מבוסס ועדכני המתחשב במצב בריאותם, במטרות הטיפול ובצרכים פרטניים.

 

המטופלים הם בליבת העשייה בבזלת, ובכדי להבטיח את בריאותם מפעילה החברה מוקד טלפוני המעניק הדרכה וליווי ללא עלות עבור כל מטופל קנאביס בישראל. השירות זמין בטלפון: 072-22-11-500.

 

בזלת פארמה משווקת רבים ממותגי הקנאביס האיכותיים והמועדפים בישראל. בראשם BCANN ו- femmican, מותגי פרימיום מתקדמים שפותחו ונמצאים בבעלותה.

Bazelet logo

מפעל הקנאביס המתקדם והגדול ביותר במזרח התיכון  

עוצמתה של בזלת בייצור מוצרי קנאביס מתקדמים, מדויקים ואיכותיים עשתה לה שם בתעשיית הקנאביס בארץ ובעולם. מפעלה של בזלת נחושתן מקבוצת בזלת הוא ממפעלי הקנאביס הגדולים והמתקדמים בעולם, והגדול ביותר בישראל. מתקני החברה משתרעים על פני שטח של 15 אלף מ”ר אשר מתוכם 6,000 מטרים המוקצים לחדרים נקיים ומעבדות. 

הבטחת ובקרת איכות קפדניות  

המפעל פועל תחת תקן  IMC-GMP של משרד הבריאות הישראלי, ותחת תקן EU-GMP ממשרד הבריאות הפולני, ומייצר בסטנדרטים המחמירים שמכתיבה קבוצת בזלת. לתפישתה של בזלת קנאביס רפואי הוא תרופה לכל דבר. משכך, מקפידה החברה על איכות מוצריה בדומה לחברות התרופות המובילות בעולם. מערך הבטחת האיכות של בזלת כולל מעבדות פנימיות של החברה, מעבדות בקרה חיצוניות וסגל מקצועי גדול. כל זאת, כדי להבטיח איכות ללא פשרות.

השקעתה הגדולה של בזלת בפיתוח וברכישה של טכנולוגיות חדשניות, בשילוב הידע והניסיון שצברה ממחקרים מבטיחים מוצרים חדשניים, מדויקים והדירים (אחידים) בהרכב הקנבינואידים והטרפנים.

Bazelet

חדשנות ויצירתיות מדעית

חטיבת המחקר והפיתוח של קבוצת בזלת פועלת ללא לאות לקידום הידע, החדשנות והדיוק של מוצרי הקנאביס הרפואי והטיפול באמצעותם. בעשור הראשון לפעילותה רשמה החברה 6 פטנטים מאושרים ועוד 46 משפחות של בקשות פטנט בשלבים מתקדמים.

בזלת מתמקדת בחקר המערכת האנדוקנבינואידית ואפקט הפמליה, ובפיתוח מוצרי קנאביס מועשרי טרפנים חדשניים באמצעות תהליך ייצור מדויק והדיר במטרה להמשיך ולפתח ומוצרים יעילים לרווחת מטופלים ברחבי העולם.

קנאביס רפואי מכיל מאות חומרים פעילים ששילובים שונים שלהם קובעים את ההשפעה הטיפולית הכוללת. בזלת השקיעה ומשקיעה במחקרים ופיתוחים המאפשרים למצוא ולדייק את הרכבי החומרים הפעילים המתאימים ביותר לצרכים רפואיים מגוונים ואוכלוסיות ספציפיות. הידע המחקרי והפטנטים שרשמה החברה מיושמים בלמעלה מ-60 שמני הקנאביס מועשרי הטרפנים החדשניים שמייצרת.

שיתופי פעולה מחקריים עם מרכזים רפואיים ומחקריים

היצירתיות והחדשנות שמביא צוות החוקרים של בזלת שבראשותו פרופ’ אהרון (ארי) אייל, בשילוב שיתופי הפעולה המחקריים של הקבוצה עם מרכזים רפואיים ומחקריים מאפשרים לה פעם אחר פעם לפרוץ דרך עם מוצרים חדשניים המכילים הרכבים מדויקים של חומרים פעילים.   

בית החולים הדסה, האוניברסיטה העברית והאוניברסיטה הפתוחה הם משותפותיה של בזלת במחקרים קליניים ובמחקרים בתרביות רקמה. שיתוף הפעולה הפורה עם פרופ’ אליעד דוידסון מהיחידה לשיכוך כאב בבית החולים הדסה הניב מספר מחקרים קליניים חשובים בנושא כאב אקוטי וכרוני. מחקר בתרביות רקמה עם פרופ’ אבי פריאל מהאוניברסיטה העברית שהסתיים ומחקר אחר המתקיים בימים אלה עם ד”ר יאיר בן חיים מהאוניברסיטה הפתוחה, בוחנים את השפעת הטרפנים על הפעלת קולטנים במערכת האנדוקנבינואידית ועל פעילות הקנבינואידים באותם הקולטנים (CB1, TRPA1 ו-TRPV1). בימים אלה משתפת בזלת פעולה גם עם פרופ’ עמירם גולדבלום מהאוניברסיטה העברית במחקר הבוחן אינטראקציה בין טרפנים וקנבינואידים באמצעות מודלים ממוחשבים.

Bazelet Field

מתקן גידול מתקדם  

חוות הריבוי והגידול המתקדמת של בזלת משלבת מתקן אינדור, חממות ומתקן פוסט הארווסט.

המתקן שהקמתו הכוללת תושלם בחודשים הקרובים הוא מהחדשניים בעולם ומתפרש על שטח של 20 דונם.

 

ריבוי באמצעות תרביות רקמה

בכדי להבטיח איכות והדירות מקסימלית של התפרחות מקימה בזלת מעבדת תרביות רקמה חדשנית. ריבוי באמצעות תרביות רקמה מפיק מאות שתילים מתאי צמח בודדים אשר זהים לגמרי לצמח המקור. באופן זה ניתן לקבל תפרחות הדירות לטיפול ומחקר מדויקים.  

 

הבנק הגנטי של הקבוצה צפוי להתרחב משמעותית בשנה הקרובה עם זנים פוטנטיים המועדפים על מטופלים ומשתמשי קנאביס ברחבי העולם.  

הצוות המדעי של חברת בזלת

מדע, מחקר ופיתוח

אהרון (ארי) אייל
פרופ’ אהרון (ארי) אייל
מנהל מדעי, מייסד ושותף
נעה רז
ד”ר נעה רז
מדענית ראשית
ד”ר אילן הוכמן
מנהל מחקר ופיתוח
מעין הירש
חוקר
פרופ’ אליעד דוידסון
יועץ מדעי
ד"ר שוש נוימן
יועצת מדעית

הבטחת איכות ומעבדות

עמוס ורנאי
עמוס ורנאי
סמנכ"ל איכות ורגולציה
מרינה אספלר
מרינה אספלר
מנהלת הבטחת איכות תפעול ורגולציה
שיירה גלעד
שירה גלעד
מנהלת הבטחת איכות Compliance
סטניסלב פופוב
ד”ר סטניסלב פופוב
מנהל המעבדה המיקרוביאלית
אינה פרוצקי
אינה פרוצקי
מנהלת המעבדה האנליטית
אליאס דאוד
אליאס דאוד
מהנדס ולידציות

צוות רוקחות והדרכה

איו הלר
איזו הלר
מנהלת הפארמה ורוקחת ראשית
סוזנה חזן
רוקחת אחראית בית מרקחת
איה פרנקל
איה פרנקל
יעוץ והדרכה
שירלי
שירלי טל
יעוץ והדרכה
פתח צ'אט
צריכים עזרה?
היי כאן צוות בזלת,
נשמח לעזור לכם בוואטסאפ.